X

İade Politikası

CLC Kusadasi Golf & Spa Collection Rezervasyon şartları & koşulları

İptal / Ön ödeme / İadeler

İptal ve ön ödeme politikaları konaklama tipi ve telifine göre farklılık göstermektedir. Lütfen konaklamanızı seçtiğinizde buna bağlı iptal politikasını gözden geçirin.

Rezervasyon & teyit formunuzda belirtilmiş olan iptal politikasının ışığı altında, eğer kredi kartı iade hakkınız var ise bu doğrudan rezervasyonu gerçekleştirmek için kullandığınız karta yapılmaktadır. Bu da otomatik olarak iptal/teyitten doğan bir ödeme varsa sonraki 14 gün içerisinde gerçekleşecektir.

Otelden ayrılışınızdan önce odanız fatura edilen harici kalemleri ödemeniz istenecektir. Giriş yaparken, resort için ön yetki almak için sizden geçerli bir kredi kartı getirmeniz istenecektir, CLC, Master Card, Visa ve American Express dahil, temel kredi kartlarını kabul etmektedir.

Bu süre zarfında herhangi bir iade hesabınıza geçmezse lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanın:

E-posta yolu ile: directbooking@kusadasigolfsparesort.com
Faks yolu ile: +90 256 517 1110

Posta yolu ile:
CLC Kuşadası Golf & Spa
Kemalpaşa Mahallesi, Kıranta Mevkii, Söke Aydin 09200

Posta olarak gönderilen her tür yazışmanın “taahhütlü posta” olarak gönderilmesini tavsiye ederiz. CLC World, posta kanıtı sağlanmadığı takdirde, gönderilmiş olan yazışmaların sorumluluğunu kabul etmiyor.

Alternatif olarak, daha fazla tavsiye almak ya da bir operatör ile konuşmak için lütfen +90 256 517 1100 numarayı arayın

mescomedia